Ana Sayfa / Hgs Yükleme / Gişelerde HGS Bakiye Yükleme

Gişelerde HGS Bakiye Yükleme

2012 yılında kurulan Hızlı Geçiş sayesinde köprülerde ve diğer bekleme noktalarında zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde geçiş yapabilir ve rahat edebilirsiniz. Eski düzende araçlar tek tek bekleyerek ücretleri ödüyordu ve Daha sonrasında köprülerden geçebiliyor da HGS sayesinde bu sorun ortadan kalktı ve akıllı sistem ile köprülerden geçiyorsunuz ve alakanıza işi olan sistem sayesinde ücret ödeyerek herhangi bir zaman kaybı yaşamıyorsunuz. HGS Son derece güzel ve kullanışlı olsa da bazı sorunlar da yaşanmıyor değil bunlardan bir tanesi ise Gişelerde HGS bakiyesini nasıl yükleneceği, Vermiş olduğunuz cep telefon numarasını HGS bakiye Bilginiz dönem dönem mesaj olarak açılıyor. Eğer HGS bakiyeniz olmadan köprüden geçerseniz ekstra bir ceza ile karşı karşıya kalabilirsiniz bu durumlardan kurtulmak için HGS bakiyenizin sürekli olarak olması gerekiyor.
Gişelerde HGS bakiyesi yüklenir mi bu konu hakkında sizlere detaylı bilgi veririm HGS geçiş sistemi araçların durmadan Yollara Devam etmeleri için tasarlanmış bir sistem köprü ve otoyollarda araçların trafiğe neden olmaması için kuruldu. Gişelerde herhangi bir HGS bakiyesi yüklenmesi söz konusu değildir HGS bakiye yüklemesi ve hatalı geçiş ihlali nin olup olmadığını öğrenmek son derece kolay bir sistem PTT internet sitesi üzerinden HGS bakiyeniz eve daha önceki hatalı geç işlerinizi çok net bir şekilde görebilirsiniz. O yüzden Gişelerde HGS dolumu yapmak mümkün değil kredi kartı ya da benzer kartlar ile dolum yapabiliyorsunuz Ayrıca PTT nin belirlediği belli noktalarda HGS dolumu yapmakta mümkün Gişelerde HGS dolum yapılsaydı. Hızlı Geçiş Sistemi’nin bir amacı olmazdı ve Trafik zaten yavaştı ve daha da yavaş bir hal alırdı Bu yüzden akıllı sistemler kurularak sürücülerin rahat etmesi sağlandı otoyol ve Köprüler de durmadan Otomatik sistem üzerinden ücretiniz kesilerek sizin zaman kaybetmemeniz sağlanır ve bu sayede binlerce aracın rahat bir şekilde yolculuk yapması da sağlanmış olur.
HGS bakiyenizin ne durumda olduğunu yâda HGS hatalı geçiş işlerinizin olup olmadığını öğrenmek PTT in internet sitesi ile mümkün herhangi bir üyelik gerektirmeden Ya da Ücret ödemeden bakiyenizi yâda hatalı geç işlerinizi görebilirsiniz. Yapmanız gereken internet sitesine girmek ve aracınızın plakası ile sorgulama yapmak her gün güncellenen sistem sayesinde HGS bakiyeniz otomatik olarak güncellenir ve sizlere sunulur plakanızı işlenen HGS sayesinde cep telefonunuza da bakiyeniz hakkında kısa mesaj gelmektedir.

Hakkında admin

Ayrıca kontrol

Yurtdışından Gelen Yabancı Plakalar İçin Hgs İşlemleri

HGS sistemi kurulduğu günden bu yana pek çok sorunla karşı karşıya kaldı haksız cezalar bunun …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir